Cottonclub Türkiye

Türkiye dahil üç ülkede üretim tesisi bulunan Cotton Club ailesinin temeli, 2000 yılında Moskova’da Cotton Club LLC şirketinin kurulmasıyla atılmış, 2006 yılında İstanbul’da, Cotton Club Türkiye ve Kiev – Litvanya’da Cotton Club LI. ismiyle iki şirket daha faaliyete geçirilerek büyüme yolunda ciddi atılım yapılmıştır.

Üretim tesislerinin yanı sıra; Rusya, Kazakistan, Belarus, Özbekistan, Ukrayna ve Çin’de satış ofisleri ile lojistik dağıtım tesisleri bulunmaktadır.

2006 yılında Beylikdüzü’nde faaliyete geçen Cotton Club Türkiye; 2011 yılında Selimpaşa – SİLİVRİ’de bulunan Ortaköy Sanayi Bölgesinde, toplam 11000 m2 alan üzerine kurulu modern tesislerinde üretimine devam etmektedir.

Yüksek kalite işçiliğinin sonucu olan kendi markası ile özel markalar adı altındaki ürünlerinin, yurt içinde ve beş kıta’da 45 ülkede satışı yapılmaktadır.

 

Kalitemiz, değerlerimiz, deneyim ve uzmanlığımız ile çalışma sistemimizin öncülüğü; sektördeki yerimizi kısa zamanda sağlamlaştırmıştır.

COTTON CLUB TÜRKİYE olarak, faaliyet alanımızdaki istikrarımızın önümüzdeki yıllarda da devamı için, çalışmalarımıza ve üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yapmaya devam etmekteyiz.
Amacımız; ulusal ve uluslar arası ticaretin ileri gelen şirketleri arasında hak ettiğimiz yeri almaktır.
Bunun yanı sıra; markalarımızı güçlendirmek, teknolojiye hakim olmak, kalitemizi koruyarak verimliliğimizi arttırmak temel hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
Her şeyin üstünde tuttuğumuz onurumuz, insana saygımız ve iş ahlakının ilkeleri, iş yaşamımızın temelini oluşturmaktadır.
Ürün, hizmet, güven ve kalite çemberine verdiğimiz önemi, kurumsallaşma yolundaki çalışmalarıyla birleştiren Cotton Club TÜRKİYE  Ailesi; sürekli büyüyen, güçlenen ve bu özellikleriyle, topluma ve ulusal ekonomiye daha çok katkı sağlayan bir kurum haline gelecektir.